Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ İZDES Heyetinden Vali Makas’a Ziyaret

İZDES Heyetinden Vali Makas’a Ziyaret

İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından yürütülmekte olan İzleme ve Değerlendirme Sistemi (İZDES) projesi kapsamında Merkez Valisi Mevlüt Bilici başkanlığındaki heyet, Erzincan Valiliği’ne çalışma ziyaretinde bulundu.
Gerçekleştirilen Valilik ziyaretinde şeref defterini imzalayan Merkez Valisi Mevlüt Bilici, Vali Mehmet Makas ile Valilik makamında bir süre görüştüler.

Merkez Valisi Mevlüt Bilici, İZDES Projesi kapsamında, daha verimli ve hızlı bir hizmet sunumu için illerin ihtiyaçları ve taleplerine ilişkin durum analizi yaptıklarını ifade ederek, Erzincan’da bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.
İZDES Projesi çerçevesinde Erzincan’da yapılacak çalışma programının verimli ve faydalı geçmesi dileğinde bulunan Vali Mehmet Makas, ziyaretlerinden dolayı Merkez Valisi Mevlüt Bilici başkanlığındaki heyete teşekkürlerini iletti.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …