2 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Arslantürk’ten Emniyete Ziyaret

Kaymakam Arslantürk’ten Emniyete Ziyaret

Çayırlı Kaymakamı Abdullah Arslantürk, kurum ziyaretleri kapsamında ilçe Emniyet Amirlugini ziyaret etti.
İlçe Emniyet Amiri Serdar Çelebi ve polis memurları tarafından karşılanan Kaymakam Arslantürk, ilçenin genel asayiş durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında Emniyet Amiri Serdar Çelebi’ den bilgi aldı.

Vatandaşlara daha iyi ve kaliteli kamu hizmeti vermeleri için zaman zaman kamu kurumları personellerini ziyaret ettiğini vurgulayan Kaymakam Arslantürk, ziyarette görüşerek talep ve sıkıntılarını dinlediğini, çare üreterek çalışanların moral ve motivasyonunu arttırmayı arzu ettiğini söyledi. Kaymakam Arslantürk,daha sonra Çayırlı’da birlik ve beraberlik içerisinde halkın refahı ve huzuru doğrultusunda çalışmalar yapmayı hedeflediklerini ifade eden Kaymakam Arslantürk, ilçenin huzur ve güvenliğinin, emniyet güçlerinin özverili çalışmaları sonucunda şekillendiğini kaydetti.
Kaymakam Arslantürk,daha sonra ilçe emniyet Amirliğindeki birimleri gezerek buralarda görevli personelle görüşerek çalışmalar hakkında bilgi alarak kendilerine teşekkür edip başarı diledi.
Kaymakam Arslantürk, ziyaretini tamamlayarak ilçe Emniyet Amirliginden ayrıldı.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …