Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Kaykaç; 4-6 Yaş Arası Kur’an Kursu Mezuniyet Törenine Katıldı

Kaymakam Kaykaç; 4-6 Yaş Arası Kur’an Kursu Mezuniyet Törenine Katıldı

Kaymakam Eyüp Kaykaç; Belediye Başkan Çakmak Paçacı, İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin Karabıyık, Kurum ve Daire Amirleri, Kur’an Kursu Öğrencileri, Veliler ve Vatandaşlar ile birlikte 17.06.2022 Cuma günü Saat: 13.30’da “4-6 Yaş Arası Kur’an Kursu Mezuniyet Törenine” katıldı.
Program “İstiklal Marşının Okunması” ile başladı. Daha sonra Mehmet Emin Terzioğlu Haşr Suresi’nin 22-24. Ayetlerini okudu. Ardından program açılış konuşmasını İlçe Müftü Hasan Hüseyin Karabıyık gerçekleştirdi. Program akışı Slayt Gösterisi, Çocukların Toplu “Fatiha Suresi ve Selam Şiirini” Okumları, “Birsin Allahım İlahi Rondu”, Aybüke Şahin ve Ömer Harmankaya’nın “Küçük Müslüman Şiiri Dinletisi”, Çocukların Toplu “Salavat-ı Şerif Getirmeleri”, Çocukların “Bir Gül Aldım Elime İlahisi” ve “İslamın Şartı Beştir İlahisi Rondu” ile devam etti.
Kaymakam Eyüp Kaykaç; “Kurs hocası, öğrenciler ve ailelerini tebrik ederek, çocuklarımızın öğrendiklerini daha da geliştirmeleri için ailelere büyük görev ve sorumluluk düşüyor; tatilin yanında öğrendiklerini unutmamaları adına çocuklarımızın tekrar yapacaklarını umarak, iyi tatiller diliyorum. Öğrencilerimize emek veren Kurs Hocalarımıza ve Ailelerine teşekkür ederek, çocuklarımızın güzel bir tatil dönemi geçirmeleri temennisinde bulunuyorum.” dedi.
Program Kaymakam Eyüp Kaykaç’ın; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı ve İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin Karabıyık’ın çocuklara “Karne Takdimi” ile son buldu.
Kaymakam Eyüp Kaykaç; “4-6 Yaş Kur’an Kursu Öğrencilerimizin” eğitim aldıklarını ortamı görmek adına 4-6 Yaş Kur’an Kursunda incelemelerde bulundu. Kaymakam Eyüp Kaykaç; İlçe Müfüsü Hasan Hüseyin Karabıyık’tan Kur’an Kursu hakkında bilgi alarak, talep ve şikayerlerini dinledi.
Kaymakam Eyüp Kaykaç; “Gelecek dönem öğrencilerimizin daha iyi ve verimli bir ortamda eğitim almaları adına yapılması gerekenler noktasında Kaymakamlık olarak üstümüze düşen neyse yapmaya hazırız.” dedi.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …