24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Kaykaç: Devlet Halkıyla Vardır

Kaymakam Kaykaç: Devlet Halkıyla Vardır

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç, esnafları ve pazar yerini ziyaret etti. Kaymakam Eyüp Kaykaç, ziyaretleri esnasında esnaflarla sohbet edip, istek ve şikayetlerini dinledi. İlçedeki sorunlarla ilgili esnafla fikir alışverişinde bulunan Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç, her zaman halkın yanında olduğunu ve kendisinin de halkın bir parçası olduğunu vurgulayarak, “Devlet halkıyla vardır.Bizler, her zaman halkımızın yanındayız. Birebir ziyarette bulunarak, sorunlarını dinliyor, onların ilçemizle ilgili önerilerini değerlendiriyoruz. Amacımız, halkımıza her şeyin en iyisini sunarak, yanlarında olduğumuzu bilmelerini sağlamaktır. Halkımızın kapısı bizlere açık olduğu gibi, bizim de halkımıza kapımız hep açıktır, açık kalacaktır. Mahalle sakinlerini, esnaflarımızı dinleyerek ve çözüm odaklı çalışarak sorunların üstesinden geleceğiz. Birçok mahalle, sokak ve caddede çalışmalarımız sürüyor. Vatandaşlarımızın refahı, huzuru için çalışıyoruz. Kovid-19 süreciyle zorluklar yaşadık ancak kontrollü dönemle birlikte sosyal ve ticari hayat az da olsa canlandı. Zor zamanlar geçiriyoruz ama bu zor günlerde elbet bitecek. Hep birlikte mücadele ederek bunun üstesinden geleceğimize inancım tamdır. Salgınla mücadele kapsamında her türlü tedbiri en üst seviyede alarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Kıymetli vatandaşlarımızdan tedbiri elden bırakmamalarını ve kurallara uymalarını rica ediyorum.” dedi.
Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç ‘ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade eden esnaflar, bu süreçte alınan tedbirler ve verdiği desteklerinden dolayı Kaymakam Eyüp Kaykaç’a teşekkürlerini ifade ettiler.
Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç ‘ta, Mülki Amir olarak fırsat buldukça gerek mahallelerimizde gerekse ilçe merkezinde vatandaşlarla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …