2 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Kazım Çelik’ ten Güreş Öğrencilerine Hediye

Kaymakam Kazım Çelik’ ten Güreş Öğrencilerine Hediye

Tercan Kaymakamı Musa Kazım Çelik, Tercan Mamahatun 17 Şubat Güreş kulübündeki 30 öğrenciye eşofman takımı, güreş mayosu, güreş ayakkabısı, antrenman tişörtü hediye etti.
Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde düzenlenen programda KaymakamMusa Kazım Çelik, yaptığı konuşmada “ İçinizde kendi yaş grubunda birinciliği olan arkadaşlarımız var, inanıyorum ki sizlerde iyi ve disiplinli çalışarak ülkemizi en iyi yerlerde temsil edeceksiniz.Kaymakamlık olarak her zaman yanınızda olacağız, eğitmen hocalarımıza emeklerinde ötürü teşekkür eder, genç sporcularımıza başarılar dilerim.” dedi.
Programda Tercan 17 Şubat Spor kulübü kulüp başkanı Ömer Macit, Tercan 17 Şubat Spor kulübüne katkılarından dolayı Kaymakamımız Musa Kazım Çelik’ e plaket taktim etti.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …