Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Koruyucu aileler ile bir araya geldiler

Koruyucu aileler ile bir araya geldiler

Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammer Doğan koruyucu aileler ile hizmetten yararlanan çocuklar ile özel bir kafede sabah kahvaltısında bir araya gelerek özel dakikalar geçirdiler.
Yapılan etkinlik ile ilgili bilgi veren Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammer Doğan, “Bu dünyadaki en önemli varlıklarımız çocuklarımızın karne başarısını kutlamak ve koruyucu ailelerimiz ile hizmetten yararlanan çocuklarımızla bir arada olabilmek için düzenlenen sabah kahvaltısında koruyucu aileler ile bir araya geldik” dedi.

Aile çalışma ve sosyal hizmetler İl Müdürü Muhammer Doğan konuşmasında; “Tarihimiz kimsesizlerin kimi olmuş nice iyilik öyküleriyle doludur. Bunların en önemlisi her gün gönülden büyüyen koruyucu aile hizmetlerimizdir. Merhamet duygusu kuru bir ifadeden öte tarihimizde sosyal barışın ve muhtacı korumanın ve kollamanın yegâne harcı olmuştur. Sizler o kadar ulvi bir iş yapıyorsunuz ki Çocuklarımızın gözlerinden taşan her bir umut ışığı eminim ki sizlere karşılığı olmayan manevi doyum sağlayacaktır.
Bu konuda sizlerin destekleri çok önemli ve bu hizmetin yaygınlaşması içinde sizler toplumun birer gönül elçileri, çocuklarımızın unutamayacağı ailelerisiniz. Sizlere devletimiz ve çocuklarımız adına şükranlarımı sunuyorum. Sizleri bu çocuklarla buluşmasına vesile olan tüm çalışma arkadaşlarıma da emekleri için teşekkür ediyorum. ” dedi.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …