24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ “KPSS’de başarılı olmanın yolları” anlatıldı

“KPSS’de başarılı olmanın yolları” anlatıldı

Erzincan’da Yedi İklim Akademi organizasyonuyla Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girecek öğrencilere yönelik “KPSS´de başarılı olmanın yolları” konulu konferans düzenlendi.
Konferansta, sosyal medya üzerinden dersler anlatan tanınmış isimlerden Eğitimci Ramazan Yetgin ve Engin Eraydın tarafından “KPSS´de başarılı olmanın yolları” anlatıldı.
Erzincan Belediyesi Nikah Salonunda yapılan programa yoğun katılım oldu.
Eğitimci Ramazan Yetgin yaptığı açıklamada; ”Sivas’ın ardından Erzincan’a geldik. Amacımız Kamu Personel Sınavına hazırlanan öğrencilerimize tarih dersi hem ücretsiz olarak internet üzerinden vermek hem de öğrenci arkadaşlarımızın eksikliklerini gidermektir. Temel amacımız dershaneye gidemeyen arkadaşlarımızı hem il bazından buraya gelerek bilgilendirmek hem de internetten ücretsiz ders videolarını izleyerek belirli bir seviyeye getirmektir. Biz tarih, coğrafya hemen hemen bütün branşlarda dersleri internete yükleriz ve tabi öğrenci arkadaşlarımızda bunların değerlendirmesini yapıyor. Bugünde burası çok kalabalık. İnşallah arkadaşlarımızın en kısa zamanda mesleklerine de atanmalarını dileriz. ” dedi. KPSS sürecinde adaylarıN sınav heyecanlarını biraz bastırmak üzere bu programı yaptıklarınıbelirten Eğitimci Engin Eraydın; ”Erzincan’a geliş amacımız bizi internet üzerinden dinleyen arkadaşlarımızın sorularına yanıt vermek onlara bir nebze olsun KPSS sürecinde bilgilendirme ve sınav heyecanlarını biraz bastırmak üzere geldik. İnşallah güzel bir program olacak.” dedi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …