2 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Küçük Yazarlar, Okurlarıyla Buluşuyor

Küçük Yazarlar, Okurlarıyla Buluşuyor

Demirkent TOKİ İlkokulu 3/A sınıfı öğrencilerinin yaşadıkları olaylardan esinlenerek yazdıkları öyküler, “Hayat Dolu Öyküler” isimli kitapta bir araya getirildi.Kitabın tanıtımı ve imza günü programının davetiyesini vermek üzere Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün’ü ziyaret eden küçük yazarlar, kitap hakkında Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün’e bilgi verdiler.
Ziyarete okul müdürü Ahmet Sağsöz, müdür yardımcısı Canan Köse Kütük, sınıf öğretmeni Nermin Parmaksızoğlu ve 3/A sınıfı öğrencileri katıldılar. İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, geleceğin yazarları ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kitap satışından elde edilen gelirlerin depremzede vatandaşlarımıza bağışlanacak olmasının kıymetli bir iş olan öğrencilerimizin kitap yazma serüvenine ayrı bir değer kattığını belirtti.
4 Mart 2023 Cumartesi günü saat: 14:00’de Erzincan PARK AVM ‘de yapılacak kitap tanıtımı ve imza günü programına tüm halkımız davetlidir.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …