Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Lise Müdürleri İle Genel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Lise Müdürleri İle Genel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal başkanlığında Mustafa Doğan Anadolu Lisesinde yapılan toplantıya ortaöğretimden sorumlu Şube Müdürü Hasan Güneş, ortaöğretim şubesine bağlı lise müdürleri ve din öğretimi şubesine bağlı lise müdürleri katıldı.
İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal toplantının açılışında yaptığı konuşmada; değerler eğitimi, millî, manevi ve ahlaki hassasiyetlerin her şeyin ötesinde olduğunu akademik başarının ve diğer tüm eğitim unsurlarının bu süreçten sonra gelen gerçeklikler olduğunu ifade etti.Toplantıda ortaöğretim kurumları yönetmeliğinde değişen hususlar, destekleme ve yetiştirme kursları, 2023 yılında okullarımızın üniversiteye yerleşmedeki genel başarı durumları, sosyal kültürel ve sportif faaliyetlere katılım ve geçmiş yıllarda yapılan çalışmalar ele alındı.
Toplantıda ayrıca lise müdürleri ile periyodik olarak bir araya gelinmesi kararı alındı. İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, bugüne kadar şehrimizin eğitimine önemli katkılar sağlayan okul müdürlerimize teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …