Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Köhne mazbatasını aldı

MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Köhne mazbatasını aldı

Hafta sonu yapılan kongreyle yeniden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Merkez İlçe Başkanı Murat Köhne, mazbatasını alarak göreve başladı.
11 Ekim’de yapılan MHP Erzincan Merkez İlçe 13. Olağan Kongresinde başkanlığa seçilen Murat Köhne, mazbatasını aldı. Erzincan Adliyesine MHP Erzincan İl Başkanı Salih Aksu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gelen Merkez İlçe Başkanı Murat Köhne, mazbatasını İl Seçim Kurulu Müdürü Tekin Seyhan’dan aldı.
MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Köhne mazbatasını İl Seçim Kurulu Müdürü Tekin Seyhan’dan aldı. Mazbata töreni çıkışında açıklama yapan Köhne, Teşkilat içerisinde sevgi saygı ve ahlak kurallarına uygun olarak hoşgörü ortamında partimizin tüzük ve programlarındaki ilke ve esaslarına birlik, beraberlik ve uyum içerisinde çalışmalar yürüteceklerini ifade etti.
MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Köhne” Hafta sonu gerçekleştirdiğimiz 13. olağan kongremizin Ülkemiz Erzincan’ımız ve teşkilatımız için hayırlara vesile olur inşallah.
Bugünde Mazbatamızı almak için bir araya geldik, bizi yalnız bırakmayan İl Başkanımız Salih Aksu ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum, bugün den sonra teşkilat içerisinde sevgi saygı ve ahlak kurallarına uygun olarak hoşgörü ortamında partimizin tüzük ve programlarındaki ilke ve esaslarıyla birlik, beraberlik ve uyum içerisinde çalışmalar yürüteceklerini söyledi.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …