23 Haziran Pazar , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Milletvekili Bayram’dan Kemahlılar Derneğine Ziyaret

Milletvekili Bayram’dan Kemahlılar Derneğine Ziyaret

İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, ilçe dernek ziyaretleri kapsamında Kemahlılar köy dernek başkanları ,dernek yönetim kurulu ve siyasi parti temsilcilerinin katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirdik.Köy derneklerinin, köylerin ve ilçenin sorunlarının birinci ağızdan aktarılması noktasında gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan Kemahlılar Derneği Başkanı Fahrettin Arslan; “Uzun yıllardan itibaren istanbul’da dernekçilik faaliyetleri anlamında güzel hizmetler gerçekleştiren Kemahlıların 73 köyü ile vatanın bölünmez bütünlüğü esası ile faaliyetleri,ne devam etmektedir. Son derece profesyonel ve kurumsal bir yapıda devam ettirmeye çalıştığımız bu hizmetin devamı olarak faaliyetlerimizi yapma gayretindeyiz.
İstanbul’da yaşayan Kemahlıların temsil noktasında ki en üst kuruluşu olan Kemahlılar Derneğinin faaliyetlerinin aralıksız devam edebilmesi adına şahsım ve yönetim kurulumuzun büyük bir çaba ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Bize her daim destek olan ilçe belediye başkanımız ,ilçe kaymakamımız ve siz değerli vekilimize teşekkür ediyorum
Kemahlılar derneği bir ilçe derneği olmasına rağmen yaptığı faaliyetler ile bir çok il derneği ve federasyonun önüne geçmiş bir sivil toplum kuruluşudur.
İlçemizde sonuçlanmış olan TOKİ , doğalgaz ve huzur evi projelerinde verdikleri emeklerden dolayı vekilimiz Serkan Bayram’a teşekkürlerini ileten başkanımız,
İlçedeki sorunlara değinerek;
Kemah Devlet Hastanesi diyaliz merkezi oluşturulması ve sağlık personeli tahsisi;
Erzincan -Kemah karayolu çalışmasının tamamlanması
Tarihi Bey Camii restarasyonu ve Kemah Kalesi ışıklandırılması
Öğretmen evi inşaatı
Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası saha tahsisi
konularında sayın vekilimizden taleplerde bulunup konuşmalarını sonlandırdı.
Ak Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram konuşmalarında; “Erzincan bir aşure,bir mozaik Alevisiyle,sünnisi ile kürt vatandaşlarımız ile yıllardır beraber ve kardeşlik ruhu ile yaşayan örnek bir şehirdir.
Biz sizlerle hep gurur duyduk, Erzincanlılığımla gurur duydum, bu şehrin evladı olmaktan gurur duydum,r abbim bu yolda alnımızın akıyla görev yapmayı nasib etsin. Bizler her daim Erzincanımızın 8 ilçe ,15 belde ve 536 köyümüzün derdi ile dertlendik cep telefonum her daim sizler için açık ve telefon numaram sosyal medya hesaplarımda mevcut.
Bizler sizlerin destekeri ile sizlere hizmet vermek adına burdayız.”
Konuşmalarının devamında sayın vekilimiz dernek başkanımız ve köy dernek başkanlarından gelen talepleri bizzat kürsüden ilgili yetkilileri arayarak taleplerin karşılanması noktasında kurum amirlerine gerekli talimatları verip konuşmalarını sonlandırdı.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …