25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Milletvekili Karaman, TMO Erzincan Şubesini Ziyaret Etti

Milletvekili Karaman, TMO Erzincan Şubesini Ziyaret Etti

Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ve Erzincan Tarım ve Orman İl Müdürü Murat Şahin , Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Erzincan Şubesini ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, buğday alımı ve yeni yapılan hizmet binasının çalışmaları hakkında detaylı bilgiler alındı. Ziyaret sırasında Milletvekili Karaman ve Erzincan Tarım ve Orman İl Müdürü Murat Şahin, TMO çalışanlarıyla da bir araya gelerek, onların görevleri ve sorunları hakkında bilgi aldı. Çalışanların özverili çalışmaları dolayısıyla teşekkür edilerek, tarım sektörünün geliştirilmesi ve çiftçilere yönelik desteklerin artırılmasının önemine vurgu yapıldı.
Erzincan TMO Şubesi’nin çalışmaları hakkında da bilgi veren TMO Ajans Amiri Mahmut Özkılıç, çiftçilerin üretim süreçlerini kolaylaştırmak için yoğun bir çaba içinde olduklarını belirtti.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …