27 Eylül Çarşamba , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Millî Eğitim Müdürü Gün, Ziyaretlerini Sürdürüyor

Millî Eğitim Müdürü Gün, Ziyaretlerini Sürdürüyor

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, okul ziyaretleri kapsamında Hezarfen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Hezarfen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaretinde yöneticilerden okul ve kurum hakkında bilgi aldıktan sonra Hezarfen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ile toplantı yaptı.

Gün, toplantıda devam eden eğitim öğretim hakkında değerlendirmelerde bulunduktan sonra mesleki teknik eğitimin önemini ifade ederek, Bakanlığımız tarafından yenilenen Eğitim Bilişim Ağı’nın (EBA) her kademedeki okullarda olduğu gibi mesleki teknik eğitim liselerimizde okuyan öğrencilere de hitap ettiğini, bu nedenle öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz tarafından sürekli kullanılmalıdır. Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına devam eden öğrencilerimizin bu kurslara düzenli devam etmelerini sağlayalım ve bu kursların önemini onlara anlatalım.  Kitap okuma konusunda da öğrencilerimizi bilinçlendirelim dedi.

Diğer Haberler

Çayırlı’da Vatandaşlara Aşure İkramı Yapıldı

Muharrem ayının 10. Günü olan Aşure Günü dolayısıyla Çayırlı’da yaşayan vatandaşlara aşure ikramı yapıldı. Çayırlı …

Psikososyal Destek Ekiplerine Teşekkür Belgesi Verildi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Tarafından Depremde Büyük Bir Özveri ile Görev Yapan …