11 Aralık Pazartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Minik Öğrencilerden Polis Haftası Ziyareti

Minik Öğrencilerden Polis Haftası Ziyareti

Demirkent TOKİ İlkokulu Anasınıfı öğrencileri, 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası münasebetiyle Erzincan Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ettiler.
Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıldönümü münasebetiyle Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Demirkent TOKİ İlkokulu Anasınıfı öğrencileri, günün anısına İl Emniyet Müdürü Kenan KURT’a çiçek takdim ederek, tüm polislerin haftasını kutladılar.Minik öğrenci ve öğretmenlerini makamında ağırlayan İl Emniyet Müdürü Kenan KURT, minik öğrenciler ile yakından ilgilendi. KURT, Polis Teşkilatı’nın yapmış olduğu kutsal görevleri minik öğrencilere anlattı. Daha sonra öğrencilere hediyeler takdim etti. Demirkent TOKİ Ortaokulu Müdürü Ahmet SAĞSÖZ, ülke güvenliği ve huzuru için gece gündüz çalışan polislerin zor ama kutsal bir görev yürüttüklerini söyledi.
Ahmet SAĞSÖZ, Türk Polis Teşkilatının 178. Yılını kutlayarak bu görevde şehit düşen polislere Allah’tan rahmet dileyip, kendilerini ağırlayan İl Emniyet Müdürü Kenan KURT ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …