Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ “Modern Hayvancılık Teknikleri Eğitimi Sertifika Töreni” Düzenlendi

“Modern Hayvancılık Teknikleri Eğitimi Sertifika Töreni” Düzenlendi

Dap Bölge Kalkınma İdaresi tarafından desteklenen, Erzurum Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen ve tamamlanan “Modern Hayvancılık Teknikleri Eğitimi Sertifika Töreni” Çayırlı Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Düzenlenen törene Çayırlı Kaymakamı Ahmet Gülderen ve Belediye Başkanı Atınç Bahadır, DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Osman Demirdöğen ile Etüsem Müdürü Öğretim Üyesi Dr. Ahmet İlker Akbaba katıldı. DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Osman Demirdöğen ve Dr. Ahmet İlker Akbaba’nın konuşmalarında tarım ve hayvancılıkta modernizasyonun gerçekleştirilmesi için DAP Kalkınma Ajansının her zaman çiftçi ve hayvancılarla beraber olduğu ve bu konuda her zaman yardıma hazır olduklarını inovatif fikirlere açık olduklarına özellikle dikkat çekti.
Programın sonunda ise Çayırlıda tarım, hayvancılık kolunda faaliyetler gösteren katılımcıların eğitimlerini başarıyla tamamlaması hasebiyle sertifikaların yanı sıra bir takım hediyeler de takdim edilip hatıra fotoğrafı çektirildi.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …