2 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ “Modern Hayvancılık Teknikleri Eğitimi Sertifika Töreni” Düzenlendi

“Modern Hayvancılık Teknikleri Eğitimi Sertifika Töreni” Düzenlendi

Dap Bölge Kalkınma İdaresi tarafından desteklenen, Erzurum Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen ve tamamlanan “Modern Hayvancılık Teknikleri Eğitimi Sertifika Töreni” Çayırlı Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Düzenlenen törene Çayırlı Kaymakamı Ahmet Gülderen ve Belediye Başkanı Atınç Bahadır, DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Osman Demirdöğen ile Etüsem Müdürü Öğretim Üyesi Dr. Ahmet İlker Akbaba katıldı. DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Osman Demirdöğen ve Dr. Ahmet İlker Akbaba’nın konuşmalarında tarım ve hayvancılıkta modernizasyonun gerçekleştirilmesi için DAP Kalkınma Ajansının her zaman çiftçi ve hayvancılarla beraber olduğu ve bu konuda her zaman yardıma hazır olduklarını inovatif fikirlere açık olduklarına özellikle dikkat çekti.
Programın sonunda ise Çayırlıda tarım, hayvancılık kolunda faaliyetler gösteren katılımcıların eğitimlerini başarıyla tamamlaması hasebiyle sertifikaların yanı sıra bir takım hediyeler de takdim edilip hatıra fotoğrafı çektirildi.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …