29 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Modifiye ve Drift tutkunları Erzincan’da buluştu

Modifiye ve Drift tutkunları Erzincan’da buluştu

Erzincan’da Modifiye tutkunu 100 araç ve yaklaşık bin kişinin katıldığı etkinliğe Erzincan ve ilçeleri, Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Sivas, Kayseri, Antalya, Ordu, Kelkit, Rize ve Antalya illerinden modifiye araç tutkunları katılarak yaptıkları şovlarla izleyicilere keyifli dakikalar yaşattılar.Erzincan Modifiye ve Araç Tutkunları Derneği tarafından modifiyeli araç buluşması Erzincan Ekşisu mesire alanımda trafiğe kapalı alanda gerçekleşti. Modifiye tutkunu 100 araç ve yaklaşık bin kişinin katıldığı etkinliğe Erzincan ve ilçeleri, Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Sivas, Kayseri, Antalya, Ordu, Kelkit, Rize ve Antalya illerinden modifiye araç tutkunları katıldı.
Diğer illerden gelen ekipleri misafir eden Erzincan Modifiye ve Araç Tutkunları sıradan bir otomobilin nasıl çekici hale gelebileceğini göstermek istediklerini belirttiler.
Tuning ve modifiye severlerin dikkat etmesi gereken en önemli hususun şehir içinde ve trafikte aşırız hız ve gürültü yapmadan vatandaşları, emniyet güçlerini zorda bırakmadan dikkatli araç kullanımına dikkat çeken Erzincan Modifiye ve Araç Tutkunları Derneği tüm sürücüleri uyardı.
Erzincan Modifiye ve Araç Tutkunları Derneği Başkanı Mikdat Kılıçkaya; “Biz bu tuning olayı trafiğe kapalı alanlarda trafiği tehlikeye sokmayacak, kimsenin canına malına zarar vermeyecek şekilde yapıyoruz” dedi.
Sürücü Harun Şen: “Burada arkadaşlarımız güzel bir organizasyon yapmış. Bizde katkıda bulunduk. Bu işi biz de Samsun da yapıyoruz. Bu işi biz trafiğe kapalı alanlarda yapıyoruz. Gerekli izinleri aldıktan sonra yapıyoruz. Biz bizden sonraki nesile güzel örnek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …