Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ OSB’DE İSTİHDAM ARTACAK

OSB’DE İSTİHDAM ARTACAK

Kazankaya Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Özsoy ve Muhabiri İbrahim Gürler, Özsöz Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Eren Varlı, Erzincan Valisi Mehmet Makas’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Vali Makas burada yaptığı açıklamada Organize Sanayi Bölgesi’nde daha çok yatırımcı firmayla istihdamın yükselmesi adına gerekli adımların atılacağını ve bunun için canla başla çalıştıklarını belirtti.

Erzincan Valisi Mehmet Makas gazetecileri makamında kabul ederek Erzincan gündemine ilişkin konuştu. Erzincan Valisi Mehmet Makas, basının şehrin gözü kulağı olduğunu belirterek şehrin gelişiminde rol alabilecek fikirlerini sordu.
Gerçekleşen ziyarette 6. Bölge Desteği kapsamında yer alan Organize Sanayi Bölgesi’nin daha çok yatırımcı alarak gelişimin acil olduğu konusunda hem fikir olundu. Erzincan Valisi Mehmet Makas ziyarette yaptığı konuşmasında yaşamın bir zincir misali olduğunu belirterek güçlü ekonomi nüfusu beraberinde getireceğini belirterek Organize Sanayi Bölgesi’nde daha çok yatırımcı firmayla istihdamın yükselmesi adına gerekli adımların atılacağını ve bunun için canla başla çalıştıklarını belirtti.

SAHADA OLACAĞIZ
Başta basın mensupları olmak üzere, gözümüz kulağımız, duymadığımızı duyurmak adına yardım bekliyoruz. İnanıyorum ki başaracağız. Güzelliklerle Erzincan’da hoş bir seda bırakarak hizmet süreci geçireceğiz. Fakat bu süreçte masa başında olan bir bürokrat değil de inşallah sahada olan, milletinin derdiyle dertlenen bir vizyon, bir anlayışla yürümeyi planlıyoruz. Derdimiz adaletin sağlanması, ehliyete, emanete, riayet etmek, meşveret ve maslahat güzergahında da milletimizle de yürümek. Erzincan’ımız zaten üst düzey hizmetleri almış bir vilayetimiz, bizden önceki arkadaşlarımız çok üst düzeylere vilayetimizi taşımız bir vaziyette, biz onu bir tık daha yukarıya taşıyabilirliyiz derdimiz o olacak.

YENİ PROJELERİ BERABER ÜRETECEĞİZ
Devlette süreklilik esas, Devlette süreklik noktasında da başlatılan projeleri harfiyen devam ettirmeyi planlıyoruz. Yeni projeleri beraber üreteceğiz. Özetle vatandaş göğsünü gererek ben Erzincan’da yaşıyorum, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve benim derdimle dertlenen bir yönetim var diyebiliyorsa ne mutlu bize diye konuştu.
Basının eleştirisine ve desteğine çok ihtiyaç duyduğunu söyleyen Vali Makas, hatamız eksikliğimiz olursa her zaman bizlere bildirin. Sizlerin fikirlerine görüşlerine eleştirilerine daima ihtiyacımız var dedi.
Kazankaya Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Özsoy ve Muhabiri İbrahim Gürler, Özsöz Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Eren Varlı ise kendilerini kabul ettikleri için Erzincan Valisi Mehmet Makas’a teşekkür ederek hayırlı olsun temennisinde bulunarak görevlerinde başarılar dilediler.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …