Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Otorapor 180. şubesini Erzincan’da açtı

Otorapor 180. şubesini Erzincan’da açtı

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız, donanımlı Oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test merkezi oto rapor son sistem teknolojisiyle Doğu Anadolu’nun en kapsamlı ve modern tesisini 180. şubesiyle Erzincan’da açıldı.

Yeni sanayi sitesinde açılışı gerçekleştirilen ekspertiz servisinin açılış törenine Erzincan Valisi Mehmet Makas ,Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, MHP İl Başkanı Salih Aksu, AK Parti Eski Milletvekili Talip Kaban,ve çok sayıda davetli katıldı.
Protokol tarafından kurdelesi kesilen iş yeri davetliler tarafından gezilerek incelendi. Ekspertiz servisi Müdürü Ömer Batuhan kılıç iş yeri hakkında bilgiler verdi “Oto ekspertiz servisleri, ikinci el araç almaya karar verdiğiniz andan itibaren en yakın desteğiniz olacaktır. Ekspertiz servisleri, aracın ilk incelemesinden son işlemine kadar sizin yanınızda olan ve oldukça gerekli bir servistir.
Ekspertiz servisleri işe ilk olarak almayı düşündüğünüz aracın durumunu incelemekle başlar. Bu aşamada araç üzerinde uygulanacak olan testler tek tek yapılır ve aracın ne durumda olduğu detaylı şekilde ortaya çıkartılır. Elde edilen verilerin hepsi bilgisayar ortamında toplandıktan sonra ekspertiz raporu hazırlanır.
Ekspertiz raporunda aracın geçmişi, kazaları, arızaları, değişen parçaları, fren – akü – motor durumu, elektronik aksamı, boya – kaporta durumu gibi birçok detayın inceleme sonuçları yer alır. Bu sonuçlar ekspertiz raporunda bir araya getirilir.
Ekspertiz servisi konusunda seçim yapmak da oldukça ciddi bir konudur. Seçimin doğru yapılması güvenilir bir ekspertiz raporu elde etmek için oldukça önemlidir. Bu kapsamda Erzincan için seçilebilecek en iyi ekspertiz servisi olarak Oto rapor Oto Ekspertiz Servisi gösterilebilir.
Erzincan oto rapor ekspertiz servisi aracınız konusunda her türlü işlemi güvenle yapmanıza yardımcı olacaktır. almayı düşündüğünüz ikinci el araç için servisten randevu aldıktan sonra size verilen tarihte aracı servise götürerek rapor için gerekli işlemleri yaptırmaya başlayabilirsiniz.
Erzincan oto rapor ekspertiz servisi aracınız için her türlü testi sırası ile gerçekleştirir ve test sonuçlarını yazılı bir rapor haline getirerek size sunar. Bu raporda aracın her türlü detayı bulunur. Aracınızı almadan önce bu ekspertiz raporunu inceleyerek ve size serviste verilecek detaylı bilgilendirme sayesinde kararınızı verebilirsiniz.
Ekspertiz raporunun ardından aracı almaya karar verirseniz Erzincan oto rapor ekspertiz servisi bundan sonraki aşamada da sizin yanınızda olacaktır. Ekspertiz servisi özellikle ikinci el araç satışı için önemli olan banka, noter gibi kurumların yakınında yer almaktadır. Bu sayede aracı almaya karar verdiğiniz anda geri kalan işlemlerinizde hemen halledilecektir.
Ekspertiz raporu konusunda en garantili sonucu veren Erzincan ekspertiz servisi, müşterilerine verdiği güler yüzlü hizmet ve güven ile birlikte her geçen gün müşteri sayısını da artırmayı başarmaktadır. Eğer ikinci el araç almayı düşünüyorsanız, Erzincan ekspertiz servisini tercih etmelisiniz.diye konuştu.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …