11 Aralık Pazartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Rektör Levent, Kemah Meslek Yüksekokulunu Ziyaret Etti

Rektör Levent, Kemah Meslek Yüksekokulunu Ziyaret Etti

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent fakülte ve meslek yüksekokul ziyaretlerine Kemah Meslek Yüksekokulu ile devam etti.
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. A. Ercan Ekinci de Rektör Prof. Dr. Akın Levent‘e eşlik ettiği ziyarette Kemah Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Etem Osma, akademisyenler ve idari personel hazır bulundu.Okul ziyaretleri kapsamında Kemah Meslek Yüksekokulunda bulunan Rektör Levent, Kemah Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Etem Osma ile okul hakkında görüşerek okul hakkında bilgi alış-verişinde bulundu.
Öğrenciler ile de görüşme fırsatı bulan Rektör Prof. Dr. Akın Levent onlar ile sohbet ederek, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ve Kemah Meslek Yüksekokulu hakkındaki görüşlerini dinledi. Rektör Levent; “Merkezdeki kampüslerindeki okullarımız kadar ilçelerdeki okulları da önemsiyoruz. Bu nedenle sizlerin ilçelerimizde ve okulumuzda rahat ve güvende hissetmeniz için üniversite olarak her türlü imkanı sizlere sunmaya gayret gösteriyoruz.” dedi. Öğrenciler de Rektör Prof. Dr. Akın Levent’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Rektör Prof. Dr. Akın Levent ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. A. Ercan Ekinci’ ye teşekkürlerini ilettiler.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …