Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Sağlık Hizmetlerinde COVİD-19 Süreci Masaya Yatırıldı

Sağlık Hizmetlerinde COVİD-19 Süreci Masaya Yatırıldı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Covid-19 salgını ile mücadelede hastanede alınan önlemler ve kesintisiz devam eden sağlık hizmetleri değerlendirildi.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi salonunda gerçekleştirilen toplantıya Başhekim Dr. Öğr. Üyesi Orhan Çimen başkanlık etti. Klinik sorumlusu hekimlerin katıldığı toplantıda bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya ilişkin Sağlık İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Hastanemiz Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Orhan Çimen Covid-19 salgını ile mücadele de yoğun çaba sarf edilerek hastanemizde alınan önlemler ve kesintisiz devam eden sağlık hizmetlerimizi değerlendirmek amacı ile klinik sorumlu hekimler ile bir araya gelerek bilgi ve görüş alışverişinde bulundu” ifadelerine yer verildi.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …