Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından Rektör Levent’e “Teşekkür” Belgesi

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından Rektör Levent’e “Teşekkür” Belgesi

SANTEK İl Müdürlüğü Araştırmacı Osman Karahan, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yunus Babacan, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Emre Yavuz Rektör Prof. Dr. Akın Levent’i ziyaret ettiler.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette SANTEK İl Müdürlüğü Araştırmacı Osman Karahan, SANTEK in düzenlemiş olduğu Ar-Ge İnovasyon ve Kariyer Günleri etkinliğine katkılarından dolayı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesine gönderilen “TEŞEKKÜR” belgesini Rektör Prof. Dr. Akın Levent’e takdim etti.
Ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getiren Rektör Levent de üniversite ile sanayi arasında işbirliklerinin önemine değinerek bilimsel potansiyelin, sanayiye aktarılarak ekonomik değere dönüşmesine katkıda bulunmak ve bölgedeki firmaları Ar-ge, inovasyon çalışmalarına yönlendirerek üniversitedeki akademisyen ile sanayici arasında karşılıklı güvene dayalı, sürdürülebilir işbirliğini sağlamak üzere üniversite ile sanayi arasında işbirliklerinin devem edeceğini belirtti.

Diğer Haberler

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alacak

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre;Meteoroloji Genel Müdürlüğü merkez ve …

Kemer’de 5 yıldızlı otel açık artırma ile satılacak

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Antalya’nın Kemer ilçesinde 11 …