Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ ŞİMDİ HİZMET ETME ZAMANI

ŞİMDİ HİZMET ETME ZAMANI

Kazankaya Gazetesi Sahibi Mustafa Özsoy, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden Erzincan Belediye Başkanı seçilen Bekir Aksun’u ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başkan Aksun, burada yaptığı açıklamada ‘’Erzincan halkına hizmet etme zamanı geldi. Bu süreçte bize destek veren vermeyen bütün halkımıza hizmetin en iyisini vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz’’ dedi.Milliyetçi Hareket Partisinden Erzincan’da Belediye Başkanlığına seçilen Bekir Aksun, Erzincan Belediyesi Başkanlık Makamında tebrikleri kabul ediyor.31 Mart seçimlerinde yüzde 42,3 oranında oy alarak Erzincan Belediye Başkanlığına seçilen Bekir Aksun, mazbatasını aldıktan sonra tebrikleri kabul ediyor. Erzincan halkı tarafından yoğun ilgi gören Başkan Aksun, Erzincanlılara göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.
HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ BİZE SORUMLULUK VERMİŞTİR
Kazankaya Gazetesi Sahibi Mustafa Özsoy’da Başkan Aksun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak birlikte görüş alışverişinde bulundular.
Belediye Başkanı Aksun, seçim sürecinin geride kaldığını belirterek, “Erzincan halkına hizmet etme zamanı geldi. Bu süreçte bize destek veren vermeyen bütün halkımıza hizmetin en iyisini vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Halkımızın teveccühü bize ayrı bir sorumluluk vermiştir. İnşallah halkımızla beraber Erzincan’ı güzel yerlere getireceğiz” dedi.
MUTLU YARINLARI BİRLİKTE OLUŞTURACAĞIZ
Başkan Aksun, “Erzincan’da oy kullanan her hemşerimizi ve her vatandaşımızı, oyunu bize vermiş olarak kabul ediyorum.

Biz Erzincan’ı bir bütün olarak algılıyoruz. Erzincan’ın her bireyi benim başımın tacıdır Problemlerimizi, dertlerimizi hep birlikte masaya yatıracağız, çözümlerini oluşturacağız ve mutlu yarınları birlikte oluşturacağız. Kim olursa olsun, ‘şuna oy verdi buna oy verdi’ ayrımı yapmadan, doğru olan neyse onun yanında olacağız. Bugünden itibaren herkes Erzincan paydasında bir aradadır, benim başımın tacıdır diyen Aksun, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, Kazankaya Gazetesi ailesine teşekkürlerini iletti.
Başkan Aksun’a hayırlı olsun dileklerini ileten Kazankaya Gazetesi Sahibi Mustafa Özsoy ise Belediye başkanı seçilmenizden dolayı tebrik ediyorum. Memleketimize değerli hizmetler yapmayı Allah size nasip etsin. ” dedi. Gerçekleştirilen ziyaret fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …