27 Eylül Çarşamba , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Sokağa Çıkamayan Çocuklara Eğlence

Sokağa Çıkamayan Çocuklara Eğlence

Erzincan’da Sokağa Çıkma Kısıtlaması Bulunan Çocuklar İçin Eğlence Programı Düzenlendi
Erzincan’da, yeni tip koronavirüs (COVID-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan çocuklar için eğlence programı düzenledi.
Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Erzincan Gençlik Merkezi tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında evde kalan çocuklara yönelik olarak eğlence programı düzenlendi.

Düzenlenen programa balkonlardan ve pençelerden eşlik eden çocuklar eğlenceli vakit geçirdi.
Erzincan Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri ve gönüllü gençleri tarafından Taksim Mahallesinde organize edilen programda Hacivat Karagöz, palyaçoların bulunduğu ekipler klarnet ve keman eşliğinde çocuklara unutulmaz bir gün yaşattılar.
“Haydi Çocuklar Balkona” sloganıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten Erzincan Gençlik Merkezi Müdürü Halil Ertuğrul Köroğlu “Erzincan’da sokağa çıkma kısıtlaması bulunan çocuklarımızın eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak için bu etkinliği düzenledik. Gençlik Liderlerimiz ve gönüllü gençlerimiz ile birlikte çeşitli oyunlar ve müzik eşliğinde çocuklarımızı eğlendirdik ve küçük hediyeler dağıttık.” Dedi.
Gönüllerince eğlenen çocuklar ise, evde kaldıkları zaman sıkıldıklarını belirterek kendileri için hazırlanan programı çok beğendiklerini dile getirip Erzincan Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri ve gönüllü gençlere çok teşekkür ettiler.

Diğer Haberler

Çayırlı’da Vatandaşlara Aşure İkramı Yapıldı

Muharrem ayının 10. Günü olan Aşure Günü dolayısıyla Çayırlı’da yaşayan vatandaşlara aşure ikramı yapıldı. Çayırlı …

Psikososyal Destek Ekiplerine Teşekkür Belgesi Verildi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Tarafından Depremde Büyük Bir Özveri ile Görev Yapan …