23 Nisan 2022 ,Cumartesi
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Spor yazarlarından EGC’ye ziyaret

Spor yazarlarından EGC’ye ziyaret

Türkiye Gazetesi Spor Yazarı aynı zamanda TGRT de spor yorumculuğu yapan Erzincanlı Gazeteci Ömer Faruk Ünal ve spor yazarı Tahir Kum, Erzincan Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Erzincan Gazeteciler Cemiyetini (EGC) ziyaret eden Gazeteci Ömer Faruk Ünal ve Tahir Kum, burada Başkan Muzaffer Koşan ve Başkan Yardımcısı İbrahim Gürler ile bir süre sohbet etti. Ziyarette kısa bir açıklama yapan Gazeteci Ünal, Her yıl Temmuz aylarında memleketim Erzincan’a geliyorum. Ben Erzincan’ı ve Erzincan’da yaşayan ve bu şehre katma değer katan herkesi çok seviyorum. Bu yılda sıla-i Rahim yapmak üzere geldiğim memleketimde, basın mensubu olmamız nedeniyle bu tür ziyaretleri yapıyorum. Bu günde Erzincan Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ettik. Başkanımız Muzaffer Koşan ekibine misafirperverliklerinden ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan ise ziyaretten dolayı Gazeteci Ömer Faruk Ünal ve Tahir Kum’a teşekkür etti.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …