Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Tanoğlu’ndan Gazetemize Ziyaret

Tanoğlu’ndan Gazetemize Ziyaret

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Ahmet Tanoğlu ve Meclis Başkan Yardımcısı Ali Rıza Evirgen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Kazankaya Gazetesini ziyaret ederek gazetecilerin gününü kutladı.Bağımsız ve özgür basının, demokratik hukuk devletinin en önemli ögelerinden biri olduğunu ifade eden Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Ahmet Tanoğlu, gazeteciliğin de fedakarlık ve özveri isteyen, büyük sorumluluk gerektiren, önemli bir meslek olduğunu dile getirerek, “Zor şartlarda görev yapan, tarafsızlığı ilke edinmiş, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamada çok önemli bir görev üstlenen basın çalışanları özgür basının olmazsa olmazıdırlar. Birçok zorluğa göğüs gererek gecesini gündüzüne katıp, yaz kış, sıcak soğuk, tehlikeli tehlikesiz demeden canla başla çalışan basın emekçilerimiz başımızın tacıdırlar.
Tanoğlu, “Bazen insanların çok uzun sürede ulaşamadığı bilgileri çok kısa sürede topluma yayıyorsunuz. Toplumu bilgilendirme, toplumun önünü açma, topluma yön verme kurum ve kuruluşlarla toplumun arasında köprü vazifesi görme açısından güzel bir görev icra ediyorsunuz. Sizlere teşekkür ediyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” dedi.
Kazankaya Gazetesi İmtiyaz sahibi Mustafa Özsoy ise Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Ahmet Tanoğlu ve ve Meclis Başkan Yardımcısı Ali Rıza Evirgen’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Diğer Haberler

Çayırlı’da Vatandaşlara Aşure İkramı Yapıldı

Muharrem ayının 10. Günü olan Aşure Günü dolayısıyla Çayırlı’da yaşayan vatandaşlara aşure ikramı yapıldı. Çayırlı …

Psikososyal Destek Ekiplerine Teşekkür Belgesi Verildi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Tarafından Depremde Büyük Bir Özveri ile Görev Yapan …