24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Terminallerde Koronavirüs Tatil Yoğunluğu

Terminallerde Koronavirüs Tatil Yoğunluğu

Korona virüsü dolayısıyla ilk-ortaokullar ve üniversiteler tatil olunca öğrenciler akın akın Şehirlerarası Otobüs terminaline koştu.

Erzincan Şehirlerarası Otobüs Terminalinde uzun uzun bilet kuyrukları oluştu. Tatil haberini duyan üniversite öğrencileri vakit kaybetmeden memleketlerine gitmek için adeta otogara çıkarma yaptılar. Üniversite öğrencilerinin yoğun talebi karşısında otobüs firmaları bilet yetiştirmekte güçlük çekti. Erzincan Otogarı çalışanlarından Zeki Özcan, bir anda böyle bir yoğunluk beklemediklerini kaydederek, “Öğrenciler bilet almak için hücum ettiler. Şuan Türkiye’nin dört bir yanına bilet kesiyoruz.

Haliyle bir tedirginlik söz konusu. Bu yoğunluk birkaç gün daha sürer diye tahmin ediyoruz. Keşke bu yoğunluk virüs dolayısıyla olmasaydı. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi. Öğrenciler ise beklemedikleri bir tatil ile karşılaştıklarını ifade ederek memleketimize girmek için otogara geldik. Bilet almak için tam bir saattir bekliyoruz inşallah bilet buluruz diye konuştular.

 

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …