27 Nisan 2022 ,Çarşamba
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Terminallerde Koronavirüs Tatil Yoğunluğu

Terminallerde Koronavirüs Tatil Yoğunluğu

Korona virüsü dolayısıyla ilk-ortaokullar ve üniversiteler tatil olunca öğrenciler akın akın Şehirlerarası Otobüs terminaline koştu.

Erzincan Şehirlerarası Otobüs Terminalinde uzun uzun bilet kuyrukları oluştu. Tatil haberini duyan üniversite öğrencileri vakit kaybetmeden memleketlerine gitmek için adeta otogara çıkarma yaptılar. Üniversite öğrencilerinin yoğun talebi karşısında otobüs firmaları bilet yetiştirmekte güçlük çekti. Erzincan Otogarı çalışanlarından Zeki Özcan, bir anda böyle bir yoğunluk beklemediklerini kaydederek, “Öğrenciler bilet almak için hücum ettiler. Şuan Türkiye’nin dört bir yanına bilet kesiyoruz.

Haliyle bir tedirginlik söz konusu. Bu yoğunluk birkaç gün daha sürer diye tahmin ediyoruz. Keşke bu yoğunluk virüs dolayısıyla olmasaydı. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi. Öğrenciler ise beklemedikleri bir tatil ile karşılaştıklarını ifade ederek memleketimize girmek için otogara geldik. Bilet almak için tam bir saattir bekliyoruz inşallah bilet buluruz diye konuştular.

 

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …