30 Nisan 2022 ,Cumartesi
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ TEŞEKKÜRLER ERZİNCAN

TEŞEKKÜRLER ERZİNCAN

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Erzincan’da gerçekleştirilen mitingde kendilerini yalnız bırakmayan vatandaşlara teşekkür etti.
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Cumhuriyet Meydanında AK Parti Milletvekillileri Süleyman Karaman, Burhan Çakır ve İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ile birlikte bir açıklama yaparak, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Erzincan’da gerçekleştirilen miting programını değerlendirdi.
ERZİNCAN CUMHUR
BAŞKANIMIZI BAŞBAKANIMIZI BAĞRINA BASTI
Başkan Başsoy, yaptığı açıklama şu ifadelere yer verdi; Erzincan’ın 26 Şubat tarihinde tarihi günlerinden birisini yaşadı, Cumhurbaşkanımızı ve medarı iftarımızı Başbakanımızı Erzincan olarak tüm hemşerilerimiz bağrına bastı, Tabiri caizse ve önemli bir günde, şunun için önemli bir gün Cumhurbaşkanımızın doğum günü Erzincan’da kutlandı. Bu da bizim için çok önemliydi Cenabı Allah hayırlı uzun ömürler versin.

Biliyorsunuz saat 11 gibi Başbakanımız havaalanında karşılandı orada yine hemşerilerimizin çok büyük bir teveccühü vardı programımız orada başladı daha sonra yeni sanayide bir program yapıldı.
Daha sonra Sivil Toplum Kuruluşlarımızla bir program gerçekleştirildi, yine orada çok büyük bir teveccüh vardı ve akabinde de miting çalışmalarımız başladı 17.30 gibi de Cumhurbaşkanımız miting alanına geldi ve Can Erzincanlılarla hemşerilerimiz buluştu, çok büyük ve coşkulu bir kalabalık vardı.
GÖSTERİLEN TEVECCÜH CUMHURBAŞKANIMIZI MUTLU ETMİŞTİR
Erzincan tarihi günlerinden birini yaşadı, bu önemliydi uzun yıllar sonra Cumhurbaşkanımız Erzincan’a geldi, Can Erzincanlılar hemşerilerimiz kendisini özlemiş başbakanımızı özlemiş ve bir hasret giderdi Ben buradan İl Başkanımız Milletvekillerimiz ve Tüm teşkilatımız adına tüm hemşerilerimize ayrı, ayrı teşekkürü bir borç biliyorum Allah hepsinden razı olsun bu teveccüh bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir ve bu teveccüh aynı zamanda Başbakanımızı ve Cumhurbaşkanımızı da ziyadesi ile mutlu etmiştir, giderken de tüm hemşerilerimize teşekkür ederek ilimizden ayrıldılar.
COŞKULU KARŞILAMANIN NETİCESİNİ SANDIKLARDA DA GÖRECEĞİZ
Eminim ki bu coşkulu karşılamanın neticesini Biz sandıklarda da göreceğiz, hemşerilerimiz bunun mesajını da verdi, Bu da bizim için çok önemliydi Allah hepsinden razı olsun bu coşkulu karşılamanın neticesini 1 Nisan dan sonra biz de biliyorsunuz AK Parti olarak durmak yok yorulmak yok aynı hızla çalışmalarımıza devam edeceğiz ve hem Cumhurbaşkanımızın hem de Başbakanımızın desteklerini alarak Önümüzdeki 48 projeyi de hayata geçirmek için gece gündüz çalışacağız Ben tekrar tüm teşkilatlarımız adına İl Başkanımız Milletvekillerimiz adına tüm hemşerilerimize ayrı, ayrı teşekkür ediyor saygılar sunuyorum dedi.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …