Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Trafik Denetimleri Aralıksız Devam Ediyor

Trafik Denetimleri Aralıksız Devam Ediyor

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ile Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince, kent merkezinde ve ilçelerde trafik denetimleri aralıksız devam ediyor.
Erzincan Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Vatandaşların rahat ve huzur içerisinde seyahat edebilmeleri adına Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ile Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Trafik güvenliğinin sağlanması, trafik kazalarının en aza indirilmesi ve denetim faaliyetleri yoluyla sürücüler üzerindeki algılanan yakalama riski duygusunun arttırılması amacıyla 2022 yılında trafik denetimleri gerçekleştirildi. Trafik birimlerimizce yapılan çalışmalar kapsamında 274.686 araç denetlenmiştir. Tüm denetim ve uygulamalara ait veriler görselde yer almaktadır.
Erzincan Emniyet Müdürlüğü olarak sürücülerimizin can güvenlikleri için trafik kurallarına uymaları husus hatırlatılır ve bu denetimlerin sürekli olacağının bilinmesi kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Diğer Haberler

Çayırlı’da Vatandaşlara Aşure İkramı Yapıldı

Muharrem ayının 10. Günü olan Aşure Günü dolayısıyla Çayırlı’da yaşayan vatandaşlara aşure ikramı yapıldı. Çayırlı …

Psikososyal Destek Ekiplerine Teşekkür Belgesi Verildi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Tarafından Depremde Büyük Bir Özveri ile Görev Yapan …