23 Haziran Pazar , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ TRAFİK LEVHALARI, MAGANDALARIN HEDEF TAHTASI OLDU

TRAFİK LEVHALARI, MAGANDALARIN HEDEF TAHTASI OLDU

Erzincan şehir merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıktaki Mecidiye köyüne ve Çayırlı ilçesine alternatif yol olarak ulaşımı sağlanan yolda bulunan, işaret, yön ve uyarıcı trafik işaret tabelaları magandaların hedef tahtası haline gelirken, işlevini yerine getiremez hale geldi.

Erzincan’da Mecidiye köyü yolu ve Erzincan-Çayırlı alternatif yolu üzerinde yer alan trafik işaretlerinin bulunduğu levhalar, magandaların hedef tahtası oldu.
LEVHALAR
KULLANILAMAZ HALDE
Karayolları ve İl Özel İdaresi tarafından yerleştirilen trafik levhaları, magandaların hedef tahtası haline gelirken, bazı levhaların üzerlerinde bulunan fosforlu boyalar, mermi ve saçmalar nedeniyle tahrip oldu. Tabanca ve tüfek atışlarıyla delik deşik edilen levhalar kullanılamaz hale geldi.
Yolu kullanan sürücüler duruma tepki göstererek, Kevgire dönmüş levhaların özellikle gece seyahatlerin de sürücüleri zor durumda bırakıyor. Buna bir önlem alınmasını gerekiyor dediler.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …