15 Nisan Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Ünlü Şef Mehmet Yalçınkaya’ya Erzincan Emniyet Müdürlüğünden Teşekkür

Ünlü Şef Mehmet Yalçınkaya’ya Erzincan Emniyet Müdürlüğünden Teşekkür

24 Şubat 2023 tarihinden itibaren bölgedeki depremzedelerin yaralarını sarmak üzere Gaziantep ilinin İslahiye ilçesinde görevli bulunan İl Emniyet Müdürlüğü kadrosundan 100 personel, ünlü şef Mehmet Yalçınkaya ve gönüllü ekibi tarafından hazırlanan yemeklerden, depremzedelerle birlikte istifade ediyor.Tamamen gönüllülük esasına göre hazırlanan ve depremzedelere sunulan yemekler sebebiyle ünlü şef Mehmet Yalçınkaya ve ekibine, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt adına İslahiye’de görevli personelden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcıları Cihan Dalkılıç ve Zafer Öztürk tarafından plaket ve çiçek takdim edildi.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması münasebetiyle Şef Mehmet Yalçınkaya’nın ekibinde bulunan kadın gönüllülere takdim edilen çiçek ve kendisine takdim edilen plaket sebebiyle memnuniyetini ifade eden Yalçınkaya “Çok teşekkür ederiz. İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ‘a selam ve saygılarımızı iletiyoruz. Kendisini İstanbul’dan da tanıyoruz. Gönüllü arkadaşlarımızla yaklaşık 1 aydır buradayız. Emniyet Teşkilatımıza teşekkür ederiz. Çok sağolun” dedi.
Erzincan Emniyet Müdürlüğü gönüllü ekibiyle yaklaşık 1 aydır deprem bölgesinde depremzede vatandaşların yaralarını sarmak için yemek ihtiyacını karşılayan Mehmet Yalçınkaya ve ekibine teşekkür ediyor, ekibindeki gönüllü kadın şeflerimizin 8 Mart Dünya Kadınları Günü’nü kutluyoruz.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …