9 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Ünlü Şef Mehmet Yalçınkaya’ya Erzincan Emniyet Müdürlüğünden Teşekkür

Ünlü Şef Mehmet Yalçınkaya’ya Erzincan Emniyet Müdürlüğünden Teşekkür

24 Şubat 2023 tarihinden itibaren bölgedeki depremzedelerin yaralarını sarmak üzere Gaziantep ilinin İslahiye ilçesinde görevli bulunan İl Emniyet Müdürlüğü kadrosundan 100 personel, ünlü şef Mehmet Yalçınkaya ve gönüllü ekibi tarafından hazırlanan yemeklerden, depremzedelerle birlikte istifade ediyor.Tamamen gönüllülük esasına göre hazırlanan ve depremzedelere sunulan yemekler sebebiyle ünlü şef Mehmet Yalçınkaya ve ekibine, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt adına İslahiye’de görevli personelden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcıları Cihan Dalkılıç ve Zafer Öztürk tarafından plaket ve çiçek takdim edildi.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması münasebetiyle Şef Mehmet Yalçınkaya’nın ekibinde bulunan kadın gönüllülere takdim edilen çiçek ve kendisine takdim edilen plaket sebebiyle memnuniyetini ifade eden Yalçınkaya “Çok teşekkür ederiz. İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ‘a selam ve saygılarımızı iletiyoruz. Kendisini İstanbul’dan da tanıyoruz. Gönüllü arkadaşlarımızla yaklaşık 1 aydır buradayız. Emniyet Teşkilatımıza teşekkür ederiz. Çok sağolun” dedi.
Erzincan Emniyet Müdürlüğü gönüllü ekibiyle yaklaşık 1 aydır deprem bölgesinde depremzede vatandaşların yaralarını sarmak için yemek ihtiyacını karşılayan Mehmet Yalçınkaya ve ekibine teşekkür ediyor, ekibindeki gönüllü kadın şeflerimizin 8 Mart Dünya Kadınları Günü’nü kutluyoruz.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …