25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Üst yapı çalışmaları devam ediyor

Üst yapı çalışmaları devam ediyor

Erzincan Belediyesi üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, refüj, asfaltlama, kaldırım gibi çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da yeni imar yolları açma çalışmalarını sürdürüyor.
Fen işleri Müdürlüğü ekiplerimiz, rejüj yenileme çalışmaları kapsamında Karaağaç Mahallesi 774 sokakta bulunan orta refüjde bordür döşeme işlemi devam ediyor.Bordür döşeme işleminin ardından toprak tesviye ve bakım çalışmalarına başlanacak olan refüjde çalışmalar hızla ilerliyor.
Yeni imar yolu açma çalışmaları devam ediyor
Erzincan Belediyesi, mahallelere yeni imar yolları kazandırmaya devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Yunus Emre Mahallesi’nde imar yolu açma çalışmalarını sürdürüyor. Birçok mahallede yeni yollar açan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Yunus Emre Mahallesi’nde yeni imara açılan bölgelerde daha önce greyder ile açtıkları imar yollarında tretuar çalışması başlattı.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …