9 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Vali Makas, Erzincan Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Vali Makas, Erzincan Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Erzincan Valisi Mehmet Makas, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Erzincan Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Barış Yalçınkaya, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları ile görüşen Vali Mehmet Makas, tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Yapılan görüşmede; tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın ve gelişmenin sağlanmasında çok önemli olduğunu vurgulayan Vali Mehmet Makas, milletimizin adeta gözü, kulağı, dili olan basın mensuplarının, kamuoyunun doğru ve tarafsız bilgilendirilmesi açısından da üzerlerine düşen sorumluluğun çok önemli olduğunu kaydetti.
İlkeli ve objektif bir anlayışla çalışan basın mensuplarına teşekkürlerini ileten Vali Mehmet Makas, tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, başarılar diledi.
Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Barış Yalçınkaya ise Vali Mehmet Makas’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini iletti.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …