Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Vali Makas, Erzincan Yaşam Merkezi İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Vali Makas, Erzincan Yaşam Merkezi İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Vakfı tarafından yaptırılan Erzincan Yaşam Merkezi’ne ait inşaat alanında incelemelerde bulundu.Yapımı aralıksız olarak devam eden inşaat alanını ziyaret eden Vali Mehmet Makas, yetkililerden bilgi alarak, işçilerle bir süre sohbet etti ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Tamamlandığında modern mimarisi ile şehrimize önemli bir prestij kazandıracak olan yaşam merkezi; yer altında 3, yer üstünde de 4 kattan oluşacak ve bina içerisinde kafeterya, eczane, restaurant ile ofislerin yanı sıra, oyun parkı ve yeşil alanlar da yer alacak.
Yaşam Merkezi’nden elde edilecek gelirin tamamen Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Vakfı bünyesinde öğrencilerimize burs ve vakıf amaçları doğrultusunda kullanılacağının altını çizen ali Mehmet Makas, yaşam merkezimizin yapımında emeği geçenlere şükranlarını iletti.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …