23 Haziran Pazar , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ VALİ MAKAS: “PROJELER VATANDAŞ ODAKLI OLSUN”

VALİ MAKAS: “PROJELER VATANDAŞ ODAKLI OLSUN”

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Erzincan’daki yatırımcı kuruluşların il müdürleri ile birlikte bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Vali Makas, kurum temsilcilerine vatandaş odaklı hizmet dönüşümü olan projelerin üretilmesini istedi. İl genelindeki yatırımlar ile devam eden iş ve işlemlerin koordineli bir şekilde sürdürülebilmesi için kamu, kurum ve kuruluşları arasındaki koordinasyonu sağlamak amacıyla ilimizdeki yatırımcı kuruluşların il müdürleri ile birlikte bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Erzincan Valisi Mehmet Makas, başkanlığında, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü toplantı salonu’nda düzenlenen değerlendirme toplantısına; vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, yatırımcı kurum ve kuruluşların il müdürleri katıldı.
Gerçekleştirilen toplantıda yatırımların mevcut durumu hakkında ilgili kurum temsilcilerinden bilgi alan Vali Makas, vatandaş odaklı hizmet dönüşümü olan projelerin üretilmesini yineledi.
Konuşmasında il genelinde sürdürülen denetim faaliyetlerinin, salgınla mücadelede başarı açısından büyük önem taşıdığına vurgu yapan Makas, denetim ve bilgilendirme çalışmalarının devamlı ve büyük bir titizlikle yürütülmesini istedi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …