25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Vali Makas, Yaşlılar İle Bir Araya Geldi

Vali Makas, Yaşlılar İle Bir Araya Geldi

18 – 24 Mart Yaşlılar Haftası münasebetiyle düzenlenen programa, Vali Mehmet Makas ve Eşi Elif Makas, Vali Yardımcısı Mehmet Deniz Arabacı, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cem Halil Mercimek, 100. Yıl Atatürk Huzurevi Binası ve Sakinleri Koruma Kalkındırma Derneği Yönetimi ve huzurevi sakinleri katıldı.Yemek programına katılan büyüklerimizle sohbet eden ve isteklerini dinleyen Vali Mehmet Makas, toplum olarak büyüklerine hizmet etmeyi ibadet kabul eden köklü bir medeniyetin temsilcileri olduğunu ifade ederek; “Tarihimizin her döneminde büyüklerini baş tacı ederek, onların engin tecrübelerinin kıymetini bilmiş ve bu sayede toplumsal birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu canlı tutmayı başarmışızdır. Yaşlılarımızın yaşam kalitesinin daha da yükseltilmesi ve onların sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için devletimiz gerekli çalışma ve projeleri hayata geçirmektedir” dedi.
Konuşmasının sonunda huzurevi sakinlerinin yaşlılar haftasını kutlayan Vali Mehmet Makas, eli öpülesi büyüklerimizin sağlıklı bir ömür geçirmeleri temennisinde bulundu.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …