15 Nisan Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Vali Makas’a Bir Dizi Ziyaretler Gerçekleştirildi

Vali Makas’a Bir Dizi Ziyaretler Gerçekleştirildi

İlk olarak Erzincanlı İş İnsanı Süleyman Tan, Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü.
Ardından Eski Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret etti.
Daha sonra Sağlık İl Müdürü Doç Dr. Erkan Hirik ve Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.Gün içerisinde devam eden ziyaretlerde Türk Telekom İl Müdürü Barış Can, AssisTT Operasyon Müdürü Fatma Öztürk Engin, ali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.
Son olarak, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Erzincan Üniversite Vakfı Başkanı Ömer Aksu, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Murat Şahin, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selçuk Aydın’da ali Mehmet Makas’ı makamında bir süre ziyaret etti.
Misafirleri ile bir süre sohbet eden Vali Mehmet Makas, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, misafirlerine teşekkürlerini iletti.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …