29 Şubat Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Vali Makas’tan Mercan Belediyesine İadeyi Ziyaret

Vali Makas’tan Mercan Belediyesine İadeyi Ziyaret

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Çayırlı ilçesine gerçekleştirdiği program kapsamında Mercan belediyesine iadeyi ziyarette bulundu.
Vali Makas, belediye hizmet binası önünde Mercan Belediye Başkanı Bayram Bilici tarafından karşılandı. Ziyarette Tercan Kaymakamı Musa Kazım Çelik, Çayırlı Kaymakamı Abdullah Arslantürk’ te yer aldı.

Ziyaretin devamında belediye başkanlığı makamında belediyenin çalışmaları hakkında Başkan Bayram Bilici’ den bilgi alan Vali Mehmet Makas, yaptığı açıklamada, el ele verip istişare ile Erzincan için çalıştıklarını belirterek,” Biz Erzincan valiliği olarak belediyelerimizle ,Sivil Toplum kuruluşları ile el ele verip istişare içerisinde Erzincan için birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Herşey daha güzel ve yaşanabilir bir Erzincan içindir” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mercan Belediye Başkanı Bayram Bilici’ de,nazik ziyaretinden dolayı Vali Makas’ a teşekkür ederek,” Beldemize ve belediyemize hoş geldiniz. Mercan Belediyesi olarak sizlerle çalışmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyorum. Tüm imkanlarımızla her zaman yanınızdayız. Bize düşen neyse yapmaya hazırız” diye konuştu. Ziyaret Mercan Belediyesi önünde çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi

Diğer Haberler

Tercan Halk Eğitim Merkezînden Kurs Atağı

Tercan Halk Eğitim Merkezî Müdürlüğü istihdama yönelik olarak mesleki kurslar açmaya devam ediyor. Tercan Halk …

Çakır: “Mühür Kimin Elindeyse Süleyman O Olacak”

Mahalle buluşmalarına devam eden bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır, 31 Martta yapılacak olan yerel …