Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Vali Mehmet Makas’a Kızılay Haftası Ziyareti

Vali Mehmet Makas’a Kızılay Haftası Ziyareti

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Kızılay Haftası münasebetiyle Türk Kızılayı Erzincan Şube Başkanı Volkan Burak Mumcu ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Türk Kızılayı Erzincan Şube Başkanı Volkan Burak Mumcu, Türk Kızılayı Erzincan Şubesi’nin yürütmüş olduğu çalışmalarda kendilerine destek olan Vali Mehmet Makas’a teşekkürlerini ileterek, Türk Kızılayı’nın, afetlerde ve olağan dönemde ihtiyaç sahipleri ve korunmasızlara yönelik yardım sağlamasının yanı sıra toplumda yardımlaşmanın geliştirilmesi ve güvenli kan temininin gerçekleştirilmesi maksadıyla hizmet verdiğini kaydetti.

Konuşmasında, ayrım yapmaksızın, her şartta tüm insanlığın yardımına koşan, mazlum ve mağdura el uzatan, yardımlaşmanın, merhametin sembolü Türk Kızılay’ını, ülkemizin yüz akı ve gurur vesilesi olarak nitelendiren Vali Mehmet Makas, İzmir depreminde de gerçekleştirdikleri özverili çalışmaları ve yürüttükleri bu anlamlı vazifeler ile halkımızın gönlünde taht kuran Türk Kızılayı çalışanlarına teşekkürlerini ileterek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …