9 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Yardımlaşma Kampanyasında Gönüllü Çalışan Vatandaşlara Teşekkür Belgesi Verildi

Yardımlaşma Kampanyasında Gönüllü Çalışan Vatandaşlara Teşekkür Belgesi Verildi

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun Deprem felaketinde gerçekleştirilen yardım kampanyalarında gönüllü olarak çalışan vatandaşlarımızla bir araya gelerek kendilerine Teşekkür Belgesi verdi.
Belediye Başkanı Aksun, 06 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş Merkezli 11 İlimizi etkileyen Deprem felaketinde, Ulusal Seferberliğin bir parçası olarak Erzincan’da yürütülen yardım kampanyalarında Erzincan Belediyesi ERMEK biriminde ve Yardım Çadırında gönüllü olarak çalışan 100 vatandaş ile Erzincan Belediyesi Aşevinde bir araya gelerek Teşekkür Belgesi verdi.Belediye Başkanı Bekir Aksun Teşekkür Belgesinde; “06 Şubat tarihinde gerçekleşen, 11 ilimizde milyonlarca insanımızı etkileyen Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi, bizleri derinden etkilemiştir. Bu süreçte milletçe eşine az rastlanır bir yardımlaşma örneği sergiledik. Ülke genelinde milyonlarca vatandaşımız, afet bölgesi için seferber oldular.
İlimizde de Erzincan Valiliği ve Erzincan Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz yardımlaşma organizasyonuna, hemşehrilerimiz büyük teveccüh gösterdiler.
Ulusal bir seferberliğin parçası olarak şehrimizde yürütülen kampanya süresince, kötü hava şartlarına rağmen hiçbir beklenti içerisinde olmadan gönüllü olarak, canla başla mücadele ettiniz. Geleceğimiz adına umutlarımızı güçlendirdiniz.
Erzincan halkı ve Türk Milleti adına sizlere şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …