Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Yaşanan Sel Felaketinin Ardından Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor

Yaşanan Sel Felaketinin Ardından Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor

9 Haziran 2022 Perşembe günü Erzincan Başpınar, Kurutilek ve Işıkpınar mahalleleri ile Erzincan merkezinde meydana gelen sel felaketinin ardından hayatın normale dönmesi için ekiplerimiz tarafından aralıksız olarak sürdürülen çalışmalar yerinde incelendi.
Vali Mehmet Makas, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzurum DSİ Bölge Müdürü Oğuzhan Yavuz, ilgili kurumlarımızın yetkilileri ve siyasi partilerin yöneticileri sel felaketinin yaşandığı bölgeleri gezerek devam eden çalışmaları incelediler. Yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler alan Vali Mehmet Makas ve beraberindekiler, ekiplere kolaylıklar dilediler.
Sel felaketinin yaşandığı bölgelerde bulunan vatandaşlar ile görüşen Vali Mehmet Makas ve beraberindekiler, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …