4 Mayıs 2022 ,Çarşamba
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Yataklı servisler taşınıyor

Yataklı servisler taşınıyor

Sağlık hizmetlerinden sorumlu Vali Yardımcısı İhsan Ayrancı, Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek 250 yataklı ek hizmet binasının hizmete açılması ve taşınma sürecini yerinde değerlendirdi.
Ana binada hizmet veren, Dahiliye Servisi ve Işıkpınar yerleşkesinde hizmet veren Göğüs Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Göğüs Hastalıkları Yoğun Bakımı, yeni hizmet binana hastaların ve çalışanların güvenliği açısından gerekli tedbirler alınarak taşınma süreci gerçekleştirildi. Yine Işıkpınar yerleşkesinde hizmet vermekte olan 10 yataklı Palyatif Bakım Merkezi ana binamıza taşınarak 20 yatak olarak hizmet vermeye devam edecek.
Öte yandan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Orhan Çimen, Yataklı Servislerimizden Dahiliye Servisimiz,Göğüs Hastalıkları Servisimiz,Enfeksiyon Hastalıkları Servisimiz, Göğüs Hastalıkları Yoğun Bakımımız yeni hizmet binamıza hasta ve çalışan güvenliği açısından alınan gerekli tedbirler eşliğinde taşınmıştır. Işıkpınar yerleşkemizde hizmet vermekte olan 10 yataklı palyatif bakım birimimiz de ana binamıza başarı ile taşındığının bilgisini verdi.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …