Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Yeniden Refah Partisinden Kazankaya Gazetesine Ziyaret

Yeniden Refah Partisinden Kazankaya Gazetesine Ziyaret

Yeniden Refah Partisi Erzincan İl Başkan Yardımcıları Durmuş Kaya ve Emrah Bayındır, Kazankaya Gazetesini ziyaret etti.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü vesilesiyle Kazankaya Gazetesini ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Sosyal İşler Başkanı Durmuş Kaya ve Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı Emrah Bayındır, Kazankaya Gazetesi imtiyaz sahibi Mustafa Özsoy’u ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Gerçekleşen ziyarette bir açıklama yapan, Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı Emrah Bayındır, Basın: Kamuoyunu etkileyerek belirli bir, düşünsel ortam oluşturan önemli bir araçtır.
Siyonizmin yaygınlaştırmaya çalıştığı fabrikasyon haberler yerine doğru haberlerin yayınlanması sağlanan bir ülkede refah ve huzur hakim olur. Erbakan hocamızın da dediği gibi ülkenin aleyhine olan hususlar basın ve medya kuruluşları vasıtasıyla desteklenmiyorsa o ülkede zulüm devam eder.
Bu sebeple Yeniden Refah Partisi olarak vatandaşlarımızın doğru bilgiye ulaşmaları için gecesini gündüzüne katan eğilmeden bükülmeden haksızlıklar karşısında susmayan doğruyu tarafsızca yayınlayan devrin getirdiğine göre değil adaletin öğretisine göre yazan çizen konuşan bütün basın mensuplarımızın Gazeteciler Gününü kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
Kazankaya Gazetesi İmtiyaz sahibi Mustafa Özsoy ise gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek partililere çalışmalarında başarılar diledi.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …