28 Nisan 2022 ,Perşembe
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Yıldırım, Üzümlü’de Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu

Yıldırım, Üzümlü’de Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu

Son Başbakan Binali Yıldırım, Vali Mehmet Makas ve beraberindeki protokol üyelerinin, Erzincan Üzümlü ilçesine olan ziyaretleri kapsamında ilk olarak ilçe merkezinde bulunan çay ocağında ilçe sakinleriyle biraraya gelerek, vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi.Ardından Üzümlü Belediyesini ziyaret eden Son Başbakan Binali Yıldırım, Vali Mehmet Makas ve beraberindeki protokol üyeleri, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı ile görüşerek, ilçede belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.
Daha sonra Son Başbakan Binali Yıldırım, Vali Mehmet Makas ve beraberindeki protokol üyeleri, 10.01.2022 tarihinde köpek saldırısında yaralanan 9 yaşındaki Emir Beşiktaş isimli çocuğumuzu evinde ziyaret ettiler.
Emir Beşiktaş’ın sağlık durumu hakkında ailesinden bilgi alan Son Başbakan Binali Yıldırım ve Vali Mehmet Makas, Emir Beşiktaş’a ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …