24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ 17 Şubatspor Futbolcuları Kaymakam Karacı’yı Ziyaret Etti

17 Şubatspor Futbolcuları Kaymakam Karacı’yı Ziyaret Etti

Tercan 17 Şubat Spor kulübü 17 yaş altı futbol takımı oyuncuları Kaymakam Kürşat Karaca’yı makamında ziyaret etti.
Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarete,Tercan 17 Şubat Spor Kulübü Başkanı Ömer Macit ve 17 yaş altı futbolcular katıldı.Kulüp Başkanı Ömer Macit, Futbol kulübünün faaliyetleri hakkında Kaymakam Kürşat Karaca’ya bilgi verdi.Macit,A takımının Erzincan 1. Amatör kümede mücadele ettiğini belirterek,”Kulüp bünyesindeki 17 yaş altı takımıyla Tercan’da futbol oynayan gençleri bir araya getirdik.Yepyeni bir takım oluşturduk.Amacımız gençleri kahve köşelerinden ve kötü alışkanlıklardan uzak tutarak onların sporla iç içe olmalarını sağlamaktır” dedi.
Kaymakam Karaca ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sizleri ağırlamaktan mutluluk duydum. Birlik ve beraberlik olunca iyi işler yapılıyor.Başarının sırrı, kendinize inanmakla, iyi bir motivasyonla, düzenli ve spor ahlakına uygun çalışma iledir. Sizlerin başarısı, hepimizi mutlu edecektir. Bölge çocuklarını bir araya getirerek bir takım oluşturmuşsunuz. Amatörlük budur. Sizlere elimizden gelen desteği vermek bizim görevimiz. Bungüne kadar olduğu gibi bundan sonra da artarak yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …