25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Ak Parti Gençlik Erzincan Kolları, Başkanlık İçin Gençlerle Bir Araya Geliyor

Ak Parti Gençlik Erzincan Kolları, Başkanlık İçin Gençlerle Bir Araya Geliyor

AK Parti Erzincan İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş öncülüğünde yürütülen proje kapsamında gençlerle bir araya gelinip Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile ilgili bilgiler veriliyor.
AK Parti Erzincan İl Gençlik Kolları Mahalle temsilcileriyle istişare toplantısında bir araya gelen AK Parti Erzincan İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş , Sandık Yönetim Kurulu çalışması ile her sandıkta görev alacak olan gençlerle bir araya gelinerek Cumhurbaşkanlığı Sistemi Referandumu ile ilgili geniş kapsamlı bilgi verildiğini belirtti. Ayrıca bu kapsamda devam eden çalışmalar içerisinde Başbakan Binali Yıldırım’ın genç seçmenler için yazmış olduğu mektup dağıtılmaya devam ediyor. AK Parti Erzincan İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş Milletvekili seçilme yaşının 18’e düşürülmesini gençler olarak her zaman desteklediklerini söyleyerek, “Bu hamle gençlerin siyasete katılımı ve karar alma süreçlerindeki varlığı için çok önemlidir.” dedi. AK Parti’nin kurucusu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman yanında olduklarını ifade ederek, “ERZİNCAN Gençlik Kolları yaklaşan referanduma şimdiden hazır. “Reismizin yolu yolumuz, davasını davamızdır. Elhamdülillah dimdik ayaktayız. Türkiye’yi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerinin daha da ötesine taşıyacak nesillerin yetiştirilmesi gerekiyor, bunun için de AK Parti Gençlik Kolları olarak üzerimize düşen görevi layıkıyla yapmaya gayret ediyoruz.”dedi.
AK Parti Erzincan İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Keleş, yaptığı açıklamada, Geleceğimiz, umudumuz, istikbalimiz olan, Yeni Türkiye’nin neferleri genç kardeşlerimizle beraber olmaktan, bir araya gelip fikir alış verişinde bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek önümüzdeki günlerde başlayacak olan referandum çalışmaları için görüşmeler yaptıklarını, toplantının kendileri adına çok verimli geçtiğini kaydetti. Güncel siyasi olayların değerlendirerek Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile ilgili sıkça sorulan soruları cevapladı. Ayrıca sandıkta, gençlerin vereceği kararın geleceğimiz için çok önemli olduğuna dikkat çekti.
“Ulaşılmadık Genç Bırakmayacağız”
Başkan Keleş “Erzincan Gençlik Kolları olarak referandum için hazırız ve ilk günkü aşk ve coşkuyla çalışıyoruz.
Erzincan’daki oy kullanacak olan 34 Bin 351 Genç seçmene tek tek ulacağız ve derdimizi, gayemizi anlatacağız. Ülkemizin ve Milletimizin geleceğinde bir dönüm noktası olarak gördüğümüz Cumhurbaşkanlığı Sistemi Referandumu için değişlikle ilgili her şeyi vatandaşlarımıza anlatmamız gerekiyor. Tüm kardeşlerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Hep birlikte referandumda kapı kapı, ev ev, mahalle mahalle gezerek Erzincan´da ve Tüm ilçelerimizde ulaşılmadık genç bırakmayacağız. Bunun için çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz.”dedi..

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …