24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ AK Parti’den Kaymakam Örnek’e hayırlı olsun ziyareti

AK Parti’den Kaymakam Örnek’e hayırlı olsun ziyareti

AK Parti İliç İlçe Başkanlığı tarafından ilçeye atanan Kaymakamı Ertuğrul Örnek’e ‘e hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. Adalet ve Kalkınma Partisi İliç İlçe Başkanı Mustafa Gürbüz eşliğinde ilçeye yeni atanan Kaymakam Ertuğrul Örnek’i makamında ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu. Mustafa Gürbüz karşılıklı sohbet ortamında ve de samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Kaymakam Örnek’e İliç ile ilgili önemli konular hakkında kısa başlıklar altında bilgi aktardı.İliç için yapılan ve yapılacak çalışmalarda birlikte gayret göstermek için hazır olduklarını kaydeden Gürbüz,bu doğrultuda İliç için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi Gürbüzİliç’in gelişmesi ve daha yaşanabilir bir ilçe haline gelmesi noktasında birlikte çalışılması gerektiğine inandığını kaydederek,İliç insanının örnek,eğitimli ve de vatanına ve de milletine bağlı insanlar olduklarını ifade etti.
Gürbüz”Bundan önce İlçemizde görev yapan tüm Kaymakamlarımızın İlçemiz insanının yüreğinde taht kurmuştur.
Sayın Kaymakamımızın da kısa bir süre içerisinde halkımız ile kaynaşarak insanlarımızın yüreğinde taht kuracaktır” diye konuştu. Umduğundan çok daha sıcak ve de güzel bir ortam ile karşılaştığını ifade ederek sözlerine başlayan Kaymakam Ertuğrul Örnek nezaket ziyaretlerinden dolayı Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe teşkilatı heyetine teşekkür ederek, İliç insanının eğitime verdiği önem ve fiziki şartların olumsuzluğundan dolayı okuyanı çok fazla olan bir ilçe olduğunu ve de Devletimizin önemli kademelerinde yer aldığını anımsattı. Kaymakamlığımızın kapılarının tüm İliç’lilere açık olduğunu ve de insanlarımıza en iyi hizmeti taşıyabilmek için çalışacaklarını kaydeden Kaymakam Örnek,”İlçeye ayak bastığım andan itibaren insanlarımızın sıcak ve sempatik tavırları ile karşılaştım. Kendilerinin de her konuda insanlarımızın yanında yer almaya ve de onların sorunlarını çözebilmek için yoğun bir tempo harcamaya hazırım.İliç için hep birlikte çalışacağız” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …