Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Assistt Genel Müdürü Yıldırım’dan Başkan Başsoy’a Ziyaret

Assistt Genel Müdürü Yıldırım’dan Başkan Başsoy’a Ziyaret

Assistt Genel Müdürü Cemil Yıldırım, Genel Müdür Yardımcısı Bekir Yunus Uçar, Direktör Yasin Öztürk ,MHRS Müdürü Umut Yıldırım ve Türk Telekom İl Müdürü Recep Karakoç; Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’u Makamında ziyaret ettiler. Erzincan Belediyesi Hizmet Binasında gerçekleştirilen ziyarette bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ” Çağrı merkezleri hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Artık bankacılık işlemlerinden tutunda otobüs bileti almaya kadar her türlü işlemi bir telefon konuşmasıyla anında gerçekleştirebiliyoruz. Şehrimizde yaklaşık 9 yıldır hizmet veren Assistt çağrı merkezi hali hazırda 1000 kişiye istihdam sağlarken ekonomimize de büyük katkı sağlıyor. Ayrıca diğer şehrimizde çalışarak kendini yetiştiren evlatlarımız kurumun diğer illerde açılan şubelerinde yönetici olarak çalışmaya başladılar. Ben ülkemizin en büyük çağrı merkezlerinden olan Assistt çağrı merkezi yöneticilerine şehrimizde gerçekleştirdikleri yatırım ve nazik ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ediyorum.” Dedi.
Başkan Başsoy daha sonra Assistt Genel Müdürü Cemil Yıldırım ve çalışma arkadaşlarına Erzincan Meslek Edindirme Kurslarında üretilen el işlemesi bakır tabak hediye etti.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …