23 Haziran Pazar , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Avukatlar Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Gecesinde Buluştu

Avukatlar Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Gecesinde Buluştu

Erzincan Baro Başkanlığı tarafından avukatlara yönelik olarak birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi düzenlendi. Yaklaşık 100 avukatın katıldığı gece sahur programının da yapılmasıyla son buldu.
Erzincan Baro Başkanı Adem Aktürk’ün öncülük ettiği gecede avukatlar kendi meslektaşlarıyla bir araya geldiler. Bir kafede düzenlenen programda avukatlar aileleriyle birlikte programa katıldılar. Gecede ayrıca sınırsız içeçek ve tatlı ikramı da yapıldı.
Gerçekleşen gece ile ilgili konuşan Aktürk;” Baro Başkanlığımız tarafından meslektaşlarımıza yönelik olarak birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi düzenledik. Gerçekten güzel bir program olduğuna inanıyorum. Avukatlarımız aileleriyle birlikte katıldıkları bu birlik, beraberlik ve dayanışma gecesini her yıl yapmayı düşünüyoruz. Ayrıca mesleğe yeni başlamış avukatlarımızla kıdemli avukatlarımızın kaynaştığı, sıcak sohbetlerin yapıldığı gecemiz de sınırsız içecek ve tatlı ikramlarımız oldu. Meslektaşlarımızla birlikte yaptığımız sahur programının ardından organizasyonumuz sona erdi. Programımıza yoğun katılım gösteren meslektaşlarımıza çok teşekkür eder, beraberliğimiz ve dayanışmamızın artmasına vesile olacak böyle etkinliklerin devam edeceğini belirtmek isteriz” dedi.
Avukatlar ise birlik, beraberlik ve dayanışma gecesini düzenleyen Erzincan Baro Başkanı Adem Aktük’e ve yönetimine teşekkür ederek bu tür gecelerin her yıl tekrarlanması gerektiğini ve birlik ve beraberlik adına bu türk organizasyonların önemli olduğunu belirttiler. Program düzenlenen sahur programıyla sona erdi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …