24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Babacan, Güven Tazeledi

Babacan, Güven Tazeledi

Erzincan Otel ve Kahveciler Odası Genel Kurulu yapıldı. Genel kurula tek aday olarak giren Ali Babacan güven tazeleyerek, Kahveciler Odası Başkanlığına 4. kez seçilerek göreve devam dedi.
Erzincan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda gerçekleşen genel kurulda divan başkanlığını Erzincan Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon’un yaptığı toplantıya yoğun bir katılım gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulda gelir gider tablosu, blanço ve faaliyet raporları okunarak genel kurula katılanlar tarafından ibra edildi. Kahveciler Odası Başkanı Ali Babacan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Otel ve Kahveciler Odası Genel Kurulu seçimini bugün yapmaktayız. Bu 4. Dönemim olacak inşallah. Saygı değer üyelerime 4 dönemdir şahsıma ve yönetimime vermiş oldukları desteklerden dolayı yönetim kurulu adına hepsine teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada tüm yönetim kurulu üyelerimize kanunlar çerçevesinde her türlü desteklerimizi devam ettireceğiz” dedi. Daha sonra seçime geçildi. Yapılan seçime tek aday olarak giren Ali Babacan yeniden Erzincan Otel ve Kahveciler Odası Başkanlığı görevine geldi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …