Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Bal: Çalışmalarımız Aralıksız Devam Edecek

Bal: Çalışmalarımız Aralıksız Devam Edecek

Geçit Belediye Başkanı Metin Bal, Beldede yapılan çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Bahar dönemininde gelmesiyle çalışmalara başlanılıdğını dile getiren Başkan Bal, basın mensupları ile bir araya gelerek 2017 yılı çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Geçit Beldesi 2017 çalışmalarına başladı. Beldede yapılan çalışmaların başlaması dolayısıyla basın mensupları ile bir araya gelen Geçit Belediye Başkanı Metin Bal, beldeye alınan yeni araçlar ve beldede yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.
Geçit Belediye Başkanı Metin Bal, “Bahar çalışmalarımıza özellikle belediyemizin araç parkına 8 araç katarak başladık. 1 Nisan 2017 tarihi itibariyle beldemizde doğalgaz çalışmaları, kilit parke çalışmaları, beldemizde daha önce elektrik direklerinin değişmesi, ile ilgili çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz.
Beldemizde yine geçen yıldan kalan ihalesi tamamlanmamış olan kilit parke taşı çalışmalarımız devam ediyor.
Beldemizde yine ana arterlerde ki çalışmalarımız başlayacak. Asfalt, tretuar çalışmaları başlayacak. Projelerimiz içinde dağ suyu çalışmalarımız var. Beldemiz içerisinde çevre bakanlığından hibe olarak yapılacak olan park çalışması var. Beldemizde huzurevi, çocuk kreşi, yaşlı ve genç kadın evi projesi çalışmalarımız devam ediyor. Yoğun bir şekilde 2017 çalışmalarını başlattık. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Tabii ki bu ekip olayı. Gerek çalışan personelimizle gerekse meclis kadromuza da katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.
Beldemize alınan araçların birisini İller Bankası kredisi ile aldık. Çöp aracını belediyemizin öz kaynakları ile aldık. Süpürge aracımızı Çevre Şehircilik Bakanlığımızdan hibe olarak aldık.
Emeği geçen bürokratlarımıza teşekkür ediyorum. Kamyonumuzu Belediyeler birliğinden girişimlerimiz ile aldık. Hizmetin A partisi, B Partisi olmaz. Öyle düşünmek bana göre yanlış. Siyasi süreçte A partisi veya B partisinden aday olmuşuzdur.
Siyasi bağımlılığımız vardır. Bu doğrudur. Ama seçildikten sonra siyasi hizmetin doğru olmadığını, toplumsal hizmetin doğru olduğunu bu topluma hizmet gerekliliği bilinci ile çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …